امروز: پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳

۱۰ تلفن همراه پرطرفدار هفته (۷ مهر)

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

کد خبر: 13627

تاریخ انتشار: ۸ مهر ، ۱۳۹۹

۱۰ تلفن همراه پرطرفدار هفته (۷ مهر)

فهرست برترین گوشی‌های این هفته تغییرات چشمگیری داشت که علت اصلی آن انتشار محصولات جدید شرکت‌های بزرگ بود. شیائومی و سامسونگ با معرفی محصولات جدید خود سهم بیشتری از جدول برترین‌های این هفته را به خود اختصاص دادند.

Apple iPhone ۱۲ Pro Max علی رغم اینکه حداقل چند هفته با رسمی شدن فاصله دارد، برای دومین هفته متوالی در راس نمودار گوشی‌های محبوب قرار دارد.

رتبه دوم جدول این هفته مربوط به سامسونگ Galaxy S۲۰ FE است که تازه معرفی شده است. رتبه سوم نیز شیائومی Poco X۳ NFC است که هفته گذشته در جایگاه دوم قرار داشت و دو هفته قبل نیز این گوشی در رده اول قرار داشت.

سامسونگ Galaxy M۵۱ که هفته پیش جایگاه چهارم را در اختیار داشت این هفته نیز رتبه خود را حفظ کرد، در حالی که شیائومی Poco X۳ (نسخه غیر NFC) که به تازگی معرفی شده، در رتبه پنجم قرار گرفته است.

شیائومی Redmi Note ۹ Pro در همان رتبه ششم هفته قبل قرار گرفت؛ این در صورتی است که سامسونگ Galaxy A۵۱ که هفته قبل در رده هشتم این جدول بود به رده هفتم صعود کرد. برعکس این قضیه برای شیائومی Redmi Note ۹ اتفاق افتاد که هفته پیش هفتم و این هفته در جایگاه هشتم قرار گرفت.

گوگل Pixel ۵ در این هفته در چندین نشست معرفی شد که این باعث شد رتبه‌ نهم جدول پرطرفدارترین گوشی‌ها را از آن خود کند. اپل Realme ۷ Pro که هفته پیش پنجم بود، این رده‌بندی را کامل می‌کند و در جایگاه دهم قرار می‌گیرد.

سه گوشی Air (۲۰۲۰) Apple iPad و Realme C۱۷ و Sony Xperia ۵ II که هفته پیش در رده‌بندی ده گوشی برتر قرار داشتند، در این هفته جایی در این جدول ندارند.

۱۰ تلفن همراه پرطرفدار هفته (۷ مهر)

۱۰ تلفن همراه پرطرفدار هفته (۷ مهر)

۱۰ تلفن همراه پرطرفدار هفته (۷ مهر)

پر بازدیدترین ها