امروز: شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

معلمانی با اندیشه های ورزیده!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

کد خبر: 24650

تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ، ۱۴۰۳

معلمانی با اندیشه های ورزیده!

دور هم جمع شده بودند ، از نگاه های مختلف ، از سن های مختلف ، از مناطق مختلف ، از مسئولیت های مختلف ، اینبار نه برای حمد و ثنا ! آمده بودند تا سنتِ دعوت از موافقان ستایش گر شکسته شود .

شخصیت های استخوان خورد کرده و امتحان پس داده در بین‌شان کم نبود ، از کسانی که سال ها آنچه را می گویند تجربه کرده اند و در همین اداره کل معاون بوده اند تا افرادی که هم معلمند و هم معتمد شهر و استان!

هرکدام که دهان به صحبت باز می کند ، حساب دست آدم می آید ‌که دغدغه دارند ، دغدغه ای که در این سال ها به آن نه گوش داده شد و نه عمل شد ! می گفتند و سرپرست اداره کل می شنید ، می نوشت و پاسخ می داد!

سرپرست اداره کل ، خوب سخن می گوید! ساده می گوید اما آنچه می گوید عین واقیعت است ، بدون لاپوشانی، بدون سانسور!

هدف ارتقاء جایگاه آموزش و پرورش است ، این را چند باری از او شنیدم ! گفت برای این موضوع همه تلاش کنند ! جوان ها به میدان بیایند ، پیشکسوتان نظر بدهند !

گفت باید هنرستان های جوار را بیشتر کنیم! منظورش با شرکت ها و کارخانه هاست. کارخانه ها و شرکت ها نیرو تربیت کنید ، برای خودتان برای شرکت هایتان ، ساده و کم خرج!

حس کردم همه درکش کردند ، همه پای این کار مهم هستند! به نظرم ،همه ی کسانی که در هیات اندیشه ورز بسیج فرهنگیان اند ، معلمانی اند با اندیشه های ورزیده!
۱۲ ۸

 

پر بازدیدترین ها